Marcin Kiszluk

Absolwent Wydziału Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie oraz Policealnego Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie.

Pracował w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, a następnie w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Od 2002 roku aktor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Radosław Zieliński

Absolwent Wydziału Zamiejscowego w Człuchowie. Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Rzeczenicy, urzędnik w Konarzynach, wcześniej pracował m.in. w Radiu Weekend.

Piotr Stanke 

Absolwent Wydziału Zamiejscowego w Człuchowie (studia I st.). Politolog i przedsiębiorca. Poseł na Sejm VI kadencji. Wszedł w skład Komisji Gospodarki oraz Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Obecnie wicewójt gminy Chojnice.

 

Roman Michalski

Absolwent Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie (studia I st. 2008 r.) oraz Wydziału Nauk Społecznych w Warszawie (studia II st. 2010 r.). Na Uczelni Korczaka ukończył Politologię o specjalności: polityka samorządowa i regionalna.

Sekretarz powołanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Rady Dialogu Społecznego (od 1 lutego 2016 r.). Przewodniczący OZZZPRC [Ogólnokrajowe Zrzeszenie Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego].

  

Kinga Gołdanowska

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły im. Janusza Korczaka w Warszawie oraz Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora. Pedagog, terapeuta, politolog. Od 2004 współzałożycielka sieci przedszkoli niepublicznych „Przy Lesie”, a w 2009 autorskiej marki OUR PRESCHOOL. Autorka projektów z zakresu innowacyjnego nauczania języków obcych, laureatka nagrody Komisji Europejskiej za innowacyjność w nauczaniu języków obcych European Language Label 2011. Autorka programu autorskiego wychowania przedszkolnego „Dziecko między kulturami świata” i licznych publikacji z zakresu wychowania, pedagogiki i socjologii oraz przedsiębiorczości. Członek Stowarzyszenia Bilinguis.

Wywiad w Radiu Kolor

Więcej artykułów…