Studia przez Internet (e-learning) Warszawa

Chcesz zostać nowoczesnym pedagogiem? Zamierzasz znaleźć zatrudnienie jako pracownik socjalny otwarty na niesienie pomocy osobom potrzebującym? Chcesz zostać logopedą? A może zamierzasz podnieść swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych?

Już teraz dołącz do grona naszych studentów, wybierając Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka - uczelnię z aspiracjami i otwartą na nowoczesne nauczanie studentów. Naszą misją jest kształcenie horyzontalne, które obejmuje szeroko rozumiane nauki społeczne. Zależy nam, by absolwenci stali się prawdziwymi pedagogami - humanistami, którzy mają świadomość otaczającej ich rzeczywistości, i którzy wyrażają chęć niesienia pomocy innym ludziom w zakresie zdobytej wiedzy i umiejętności. Dokładamy wszelkich starań, by absolwenci jak najszybciej stali się uczestnikami rynku pracy, by spełniali swoje marzenia i realizowali się na polu zawodowym.

Jako uczelnia, wykorzystujemy nowoczesne metody kształcenia, obejmujące mentoring, tutoring oraz coaching. Dzięki temu możemy jeszcze efektywniej wprowadzać naszych studentów na drogę prowadzącą do samorealizacji i rozwoju.

Jeśli Twoim marzeniem są pedagogiczne studia, Warszawa oraz inne miasta w Polsce dają Ci taką możliwość. Nasza uczelnia posiada oddziały m.in. w Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, oferując studentom szeroki zakres nauczania. Posiadamy bogatą ofertę studiów I i II stopnia z zakresu:

  • pedagogiki,
  • polityki społecznej,
  • pracy socjalnej.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka to uczelnia nowoczesna. Oferujemy studia przez Internet w ramach programu Kształcenia na Odległość. Dzięki temu ograniczamy bariery geograficzne, umożliwiając tym samym studiowanie na uczelni z ambicjami, która kształci przyszłych pedagogów z powołaniem. Decydując się na takie studia, e-learning zapewnia wszystkim uczniom kontakt z wykładowcami oraz daje dostęp do niezbędnych materiałów.

Studia w naszej Uczelni realizujemy w profilu praktycznym. Dzięki wspieraniu w procesu dydaktycznego platformą e-learningową zapewniamy wysoką jakość kształcenia przy zachowaniu zasady, iż zjazdy dla studentów niestacjonarnych odbywają się wyłącznie w weekendy. Z częścią materiału teoretycznego student może się zapoznać w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie poprzez korzystanie z platformy e-learningowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom części studentów – realizujemy także studia w systemie kształcenia na odległość, wówczas liczba zajęć na platformie jest większa niż w przypadku tradycyjnych, niestacjonarnych studiów wspieranych elektronicznymi materiałami dydaktycznymi.

Dołącz do grona najlepszych studentów - przyszłych pedagogów, którzy mają do wypełnienia ważną misję. Bogata oferta kierunków sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do naszych oddziałów w całej Polsce, jak również do skorzystania z oferty w ramach Kształcenia na Odległość.

Gdzie studiować pedagogikę?

Czy warto wybrać pedagogikę jako kierunek studiów?