Festiwal BabaFest

Dnia 16 października 2015 r. rusza V Olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest, który potrwa do 24 października. Bogaty program Festiwalu kierowany jest przede wszystkim do kobiet, ale i do mężczyzn interesujących się tematyką związaną z ojcostwem, relacjami międzyludzkimi czy z wystąpieniami publicznymi. Do wydarzenia przyłączył się też Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, na którym odbędą się festiwalowe warszaty i spotkania.

Gościem specjalnym Festiwalu będzie Urszula Dudziak, znana na całym świecie wokalistka jazzowa. Podczas spotkania na Gali Inauguracyjnej, która odbędzie się 16 października, udowodni, że sukces rodzi się przede wszysktim w głowie i każdy może go osiągnąć, bez względu na wiek.  

BabaFest będzie obfitować w różnorodne zajęcia z zakresu rozwoju osobistego, zdrowia i urody, sztuki użytkowej oraz tańca, podczas których uczestniczki będą miały okazję rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, a przede wszystkim poznają się i podzielą swoimi doświadczeniami.

Wszystkie informacje na temat festiwalu dostępne są na stronie www.babafest.pl

 

Harmonogram warsztatów i spotkań na olsztyńskim Wydziale