Władze Uczelni wśród laureatów konkursu "Lider z powołania"

JM Rektor Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, prof. dr hab. Julian Auleytner, otrzymał tytuł "Lidera z powołania" w kategorii "Lider XXI wieku". Wyróżnienie to zostało przyznane przez kapitułę konkursu "Lider z powołania", którego celem było wyłonienie czołowych polskich menadżerów.

Kandydatów do konkursu, zorganizowanego przez WHY Media Group i magazyn "WHY Story", zgłaszali internauci oraz członkowie kapituły, w skład której weszli między innymi przedstawiciele Europejskiego Klubu Biznesu Polska, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, International Coach Federation Polska i Związku Miast Polskich.

Uroczyste przyznanie Rektorowi naszej Uczelni tytułu "Lidera z powołania" w kategorii "Lider XXI wieku" nastąpiło podczas konferencji podsumowującej konkurs, która odbyła się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Tytuł "Lidera z powołania" w kategorii  "Lider w nauce", "Lider społeczny" i "Lider w zarządzaniu edukacją" przypadł natomiast Prorektorowi Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, prof. nadzw. dr. hab. Mirosławowi Grewińskiemu.

Wśród patronów medialnych konferencji znaleźli się: Radio Kolor 103 FM, SferaTV i "WHY Story".

 

DSC 0006

 

DSC 0014